WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

O spoločnosti BARCO

Spoločnosť Barco s.r.o. pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1993. Zameriava sa na oblasť integrácie technológie čiarových kódov do podnikových informačných systémov a na systémy zberu dát. Ako systémový integrátor v tejto oblasti ponúka Barco komplexné portfólio služieb - analýzu a návrh riešenia, dodávky a inštalácie mobilných terminálov, snímačov čiarových kódov a ich príslušenstvo, vývoj programového vybavenia pre terminály, vývoj zákazníckeho software pre zber a spracovanie dát z terminálov, dodávky tlačiarní čiarových kódov a ich začlenenie do systému, tlač etikiet, dodávky spotrebného materiálu a autorizovaný servis.

Spoločnosť Barco disponuje vlastným vývojovým softwarovým tímom, ktorý je rovnako ako celková stratégia spoločnosti špecializovaný na problematiku mobilného zberu dát, technológiu čiarového kódu a logistického softwaru. Po technologickej stránke sú využívané najnovšie vývojové nástroje Microsoftu a komponenty popredných vývojárskych firiem. Moderné programovacie nástroje, schopnosť tímovej práce, pokročilé technológie modelovania a objektové technológie sú zárukou úspechu aj vo veľkých softwarových projektoch.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky