WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Hardware pre SmartStock.WMS

Architektúra systému postavená na telnet server / klient je zárukou nezávislosti na výrobcovi a type mobilných terminálov. Aplikáciu je možné prevádzkovať na väčšine vyrábaných bezdrôtových terminálov. Podmienkou je podpora telnet klient VT100/220, rozmery displeja minimálne 20 znakov x 16 riadkov a klávesnica vybavená funkčnými klávesami F1až F10. Tieto podmienky splňuje väčšina mobilných terminálov všetkých popredných svetových výrobcov ako Datalogic, Motorola (Symbol), Intermec, LXE, Psion-Teklogix, HHP.

V súčasnej dobe je vo vývoji grafická verzia pre terminály s operačným systémom WinCE.NET. Táto verzia prinesie novú úroveň ovládania aplikácie, ergonómie i funkcionality.

SmartStock.WMS má v sebe implementovanú technológiu pre podporu tlače etikiet a čiarových kódov, ktorá umožňuje do systému začleniť ľubovolnú termotransférovú či laserovú tlačiareň od ktoréhokoľvek výrobcu.

Aplikačný a databázový server s OS Windows 2000/2003 a MS SQL 2000 alebo 2005 je nutné dimenzovať podľa maximálneho počtu užívateľov systému SmartStock.WMS. Aplikácia Warehouse Management System sa po implementácii stáva vždy kritickou podnikovou aplikáciou, kde i jej krátkodobá nedostupnosť je nežiadúca. Z toho dôvodu je nutné venovať patričnú pozornosť serverovému systému, jeho spoľahlivosti a dostupnosti.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky