WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Technológia SmartStock.WMS

SmartStock.WMS je kompletným riešením pre on-line „bezpapierové“ riadenie skladov. Systém je založený na jednoznačnej identifikácii každého uskladneného tovaru čiarovým kódom, ktorým sú označené taktiež adresy všetkých skladových lokácií. Etikety s čiarovým kódom sú taktiež používané pre identifikáciu paliet i kartónov v rámci pohybu tovaru po sklade i pre označovanie zásielok opúštajúcich sklad.

Pracovníci skladu sú vybavený mobilnými bezdrôtovými terminálmi s integrovaným snímačom čiarového kódu. Na displejoch týchto terminálov sú zobrazované všetky pokyny a informácie k uskutočnovaniu skladových operácií, ktoré sú potvrďované čítaním čiarových kódov z tovaru, regálov ci paliet. Sieťová on-line konektivita v skladových priestoroch je zabezpečená bezdrôtovou sieťou podľa štandardu Wi-Fi, pracujúcich v pásme 2,4GHz. Pokrytie skladu signálom zaisťujú prístupové body, ktoré sú pripojené do pevnej ethernetovej podnikovej siete.

Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky