WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Riadený sklad v novom logistickom centre spoločnosti Intersnack v plnej prevádzke

Spoločnosť Barco, integrátor v oblasti RFID a čiarových kódov, úspešne dokončila implementáciu Warehouse Management Systému SmartStock.WMS v spoločnosti Intersnack. Po niekoľkomesačnom testovaní bol systém odovzdaný do rutinnej prevádzky.

Uh. Hradiště, 28.2.2008

Spoločnosť Intersnack, a.s. je nejväčšou spoločnosťou vo výrobe a distribúcii zemiakových lupienkov, špecialít, slaného pečiva, orieškov a popcornu v Českej republike. SmartStock.WMS riadi všetky skladové operácie v novom distribučnom centre v obci Choustník. SmartStock.WMS pracuje ako nadstavba podnikového ERP systému Milsoft.

„Od zavedenia systému očakávame výrazný posun v presnosti práce skladníkov a minimalizáciu chýb pri naskladňovaní a vychystávaní tovaru. Pre úspešný obchod založený na dodávkach do obchodných reťazcov je nevyhnutne potrebné 100% správne vykrývanie objednávok a dodržiavanie obchodných pravidiel pre každého zákazníka. Behom 5 mesiacov od implementácie výrazne poklesla chybnosť skladníkov, zámeny tovaru a riešenie SmartStock.WMS má na tom významný podiel “, zhodnotil spoluprácu Ing. Zdeněk Šíbl, manažér logistiky spoločnosti Intersnack, a.s.

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

O spoločnosti Barco

Spoločnosť Barco je významným poskytovateľom riešení v oblasti využívania čiarových kódov, RFID a bezdrôtových technológií v podnikových procesoch. Špecializuje sa na oblasť riadenia skladov s využitím mobilných terminálov a bezdrôtovej infraštruktúry. Vlajkovým produktom spoločnosti Barco je systém SmartStock.WMS pre online riadenie skladov. Spoločnosť bola založená v roku 1993, základný kapitál je 2 000 000 Kč. Spoločnosť má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.sk

O systéme SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletným „bezpapierovým“ riešením pre online riadenie skladov, ktorý pracuje ako nadstavba skladovej evidencie v podnikovom IS. Systém je založený na jednoznačnej identifikácií tovaru, manipulačných jednotiek a skladových miest pomocou čiarových kódov. Aplikácia je napísaná pre použitie mobilných terminálov so snímačom čiarových kódov pracujúcich v bezdrôtovej WiFi sieti. SmartStock.WMS optimalizuje všetky operácie, pohyb pracovníkov po sklade a zároveň kontroluje korektnosť všetkých operácií čítaním odpovedajúcich čiarových kódov a výrazným spôsobom zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly pri práci v sklade. SmartStock.WMS je stavaný na modernej platforme Microsoft .NET, ktorá je spolu s architektúrou systému zárukou mimoriadnej flexibility systému a rýchlej implementácie do IS.
www.smartstock.cz

O spoločnosti Intersnack

Spoločnosť INTERSNACK a.s. je výrobcom slaných snackov, zastupuje vedúcu pozíciu v kategórii zemiakových lupienkov, špecialít, slaného pečiva, orieškov a popcornu. Tieto produkty sú ponúkané pod štyrmi obchodnými značkami – Bohemia, Chio, Wolf a Pom-Bär. V roku 1999 spoločnosť získala ocenenie ISO 9001 ako dôkaz dodržiavania vysokých a náročných štandardov kvality. Spoločnosť INTERSNACK a.s. je dcérskou spoločnostou medzinárodnej spoločnosti Intersnack GmbH, ktorá patrí k nejväčším v Európe.
www.intersnack.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky