WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Spoločnosti Barco a J.K.R. sa dohodli na obchodnej spolupráci

Spoločnosti Barco, integrátor čiarových kódov, RFID technológií a spoločnost J.K.R., popredný český dodávateľ podnikových informačných systémov triedy BYZNYS®, uzavreli dohodu o obchodnej spolupráci v oblasti implementácie Warehouse Management Systému SmartStock.WMS nad ERP systémy triedy BYZNYS®.

Uherské Hradiště, 5.5. 2008

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Barco môžeme rozšíriť ponúkané portfólio našich služieb o ďalšiu strategickú oblasť podnikových procesov. Pomocou spoločného riešenia sme schopní vyriešiť zadania zákazníka komplexne a efektívne. A to s maximálnym dôrazom na splnenie požiadaviek zákazníka“, povedal ku spolupráci obchodný riaditeľ spoločnosti J.K.R. Jiří Rakosník.

"Vzájomné dohody o spolupráci so spoločnosťou J.K.R. si ceníme. Spolupráca na už zrealizovaných WMS projektoch ukázala, že pokiaľ spolu pracujú kvalitné profesionálne tími, vybudovanie interface na ERP systém zákazníka nie je žiadnou hrozbou. Výsledkom je spokojný zákazník, ktorý získal fungujúci systém s požadovanou WMS funkcionalitou," odôvodnil spoluprácu Ing. Miroslav Pípal, konateľ spoločnosti Barco.

Kontakt:
Tomáš Kubíček, Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz
www.barco.cz

Martin Korejs, komunikační manažer
J.K.R. spol. s r.o.
tel.: +420 318 402 010
email: korejs@jkr.cz
www.jkr.eu

O spoločnosti Barco

Spoločnosť Barco je významným poskytovateľom riešení v oblasti využívania čiarových kódov, RFID a bezdrôtových technológií v podnikových procesoch. Špecializuje sa na oblasť riadenia skladov s využitím mobilných terminálov a bezdrôtovej infraštruktúry. Vlajkovým produktom spoločnosti Barco je systém SmartStock.WMS pre online riadenie skladov. Spoločnosť bola založena v roku 1993, základný kapitál je 2 000 000 Kč. Spoločnosť má certifikát ISO9001:2001.
www.barco.sk

O spoločnosti J.K.R.

Spoločnosť J.K.R. je s produktami rady BYZNYS predným českým dodávateľom podnikových informačných systémov. Bola založena v roku 1991 v Příbrami, dnes má celoštátnu pôsobnosť a okrem příbramskej centrály má pobočky v Prahe, Plzni a Tepliciach. Tak isto disponuje rozsiahlou sieťou zmluvných partnerov. Informačné systémy triedy BYZNYS využíva v Česku viac ako 1 200 inštalácií v najrôznějších oblastiach podnikania. Medzi zákazníkov patria napríklad Canaria Travel, Central Group, Český zväz ľadového hokeja, Dopravný podnik mesta Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.
www.jkr.cz
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky