WMS EnglishWMS RussianWMS CzechWMS Slovak
 

Warehouse Management System SmartStock.WMS po Rusku expanduje na Ukrajinu

Uh. Hradiště, 14.5.2007

Spoločnosť Barco uzatvorila partnerskú zmluvu o zastúpení systému SmatStock.WMS pre ukrajinský trh so spoločnosťou ETC, poskytovateľom IT riešení v oblasti integrácie čiarových kódov, bezdrôtových WiFi sietí, GPS / GPRS systémov, POS terminálov, vážiacich a pokladničných systémov. Expanzia systému SmartStock.WMS pre online riadenie skladov tak úspešne pokračuje na trhy východnej Európy. Systém SmartStock.WMS je teraz dostupný už v piatich krajinách: Česká republika, Slovensko, Rusko, Litva a Ukrajina.

K spolupráci so spoločnosťou Barco sa vyjadril Pavol Lapshov, Consulting Director, ETC: „V súčasnosti máme v Ukrajine mnoho zákazníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé a flexibilné riešenie pre riadenie skladov, optimalizáciu skladových operácií, presné a včasné vykrývanie objednávok. SmartStock.WMS má za sebou niekoľko úspešných projektov a jeho funkcionalita spĺňa naše požiadavky a požiadavky našich zákazníkov. Dôležitým atribútom pre nás je taktiež hardverová nezávislosť systému, jeho ergonómia a možnosti jeho jednoduchej a rýchlej integrácie do podnikového IS.“

Kontakt:
Tomáš Kubíček
Marketing Manager
Barco, s.r.o.
tel: +420 572 520 038
email: tkubicek@barco.cz

Pavel Lapshov
Consulting Director
ETC Ltd.
tel: +38 044 496-91-32
email: lpy@etc.net.ua

O spoločnosti Barco

Spoločnosť Barco je významným poskytovateľom riešenia v oblasti využívania čiarových kódov, RFID a bezdrôtových technológií v podnikových procesoch. Špecializuje sa na oblasť riadenia skladu s využitím mobilných terminálov a bezdrôtovej infraštruktúry. Vlajkovým produktom spoločnosti Barco je systém SmartStock.WMS pre online riadenie skladov. Spoločnosť má certifikát ISO9001:2001.

O systéme SmartStock.WMS

Warehouse Management Systém SmartStock.WMS je kompletným „bezpapierovým“ riešením pre online riadenie skladov, ktorý pracuje ako nadstavba skladovej evidencie v podnikovom IS. Systém je založený na jednoznačnej identifikácii tovaru, manipulačných jednotiek a skladových miest pomocou čiarových kódov. Aplikácia je napísaná pre použitie mobilných terminálov so snímačom čiarových kódov pracujúcich v bezdrôtovej WiFi sieti. SmartStock.WMS optimalizuje všetky operácie, pohyb pracovníkov po sklade a zároveň kontroluje korektnosť všetkých operácií čítaním odpovedajúcich čiarových kódov a výrazným zpôsobom zvyšuje produktivitu práce a minimalizuje omyly pri práci v sklade. SmartStock.WMS je vystavený na modernej platforme Microsoft .NET, ktorá je spolu s architektúrou systému zárukou mimoriadnej flexibility systému a rýchlej implementácie.

O spoločnosti ETC

Spoločnosť ETC Ltd. je popredným dodávateľom IT riešení pre retail, FMCG, logistiku, priemysel, ICT, gastronómiu a hotelierstvo. ETC poskytuje riešenie v oblasti integrácie čiarových kódov, bezdrôtových WiFi síetí, GPS / GPRS systémov, vážiacich systémov, POS a pokladničných terminálov. ETC poskytuje konzultácie v oblasti logistiky a implementácie softvéru. Spoločnosť ETC disponuje sieťou regionálnych partnerov na celom území Ukrajiny. Sídlo spoločnosti je v hlavnom meste Ukrajiny Kyjev.
Warehouse Management System - English      Cистемa управления складoм - Russian      Řízený sklad - Česky      Riadeny sklad - Slovensky